DroneDome Muromets ДронКупол Муромець
Дронкупол "Муромець" над Київом - це стала такаж необхідність як метро тількі на порядок важливіша. Того шо якшо не буде дронкупола - метро буде використовуватись не для поїздок, а тільки як бомбосховище.
ДронКупол Києва «Муромець» – це комплексна інтегрована глибокоешелована система, що включає:
Флот дронів, а саме:
– Дрони-аерозвідники
– Ретранслятори
– Перехоплювачі - винищувачі
– Дрони рятівники та ін.
Систему пеленгації радарами на різних фізичних принципах;
Систему придушення РЕБ;
Системи розпізнавання «Свій - Чужий»;
Багаторівневі ситуаційні центри координації, комунікації та прийняття рішень по відсічі загроз;
Центри управління польотами та реєстрації БПЛА;
Реалізація даного технологічного рішення дозволить ефективно захистити столицю та передмістя.
Атака дронів стала однією з основних загроз для важливих інфраструктурних та цивільних Об’єктів . Радіолокаційний Антидрон РАДАР АДМУ 12 є самодостатнім пеленгатором і використовується як для охорони окремих об’єктів, так і як елемент мережі радарів. дронкуполу «Muromets” .
Пасивний радіолокаційний радар АДМУ 12 показав свою Ефективність в застосуванні на фронті і при обороні окремих об’єктів столиці та навколо неї , але в дронкуполі Муромець таких радарів потрібно сотні і майже тисячі, але їх працює , нажаль, десятки, а це катострофічно мало для виявлення і цілевказання засобам ураження. . І це тільки для Києва та київської області.
Дронкупол потребує не тільки пасивних радіолокаційних радарів, а ще й сотні акустичних , тепловізійних, оптичних, активних радіолокаційних засобів виявленя дронів.
Адму 12 використовується для протидії переважної більшості дронів мультіроторного типу, для пеленгації інших видів БПЛА необхідно інтегрування з усіма типами радарів дронкуполу.
Чим більше ми їх розставимо навколо поселень та особливо важливих об’єктів, тим вище ймовірність та точність виявлення та знищення ворожих дронів засобами ППО.
Розгортання мережі радарів, засобів ураження та дронфлоту з інтеграцією відчизняних та закордонних виробників дає максимальну вірогідність виявлення цілі та точність прицілювання .
Тому що без цілевказання люба зброя літак чи ракета перетворюються в голуба миру.
. Закликаємо всі профільні підрозділи, держустанови та волонтерські організації до співпраці з фондом інноваційних оборонних технологій «Вільне покоління» щодо придбання та впровадження антидрону Радіолокаційного радару ADMU -12 .
6.02.2023 Під час масових ракетних атак росії на обїекти енергетичної інфраструктури України особливо важливим стало забеспечення електроенергієй підрозділів БПЛА, дронмобілів, дронодрому та дронкуполу . Енергонакопичувачи та системи резервного електроживлення впроваджені фондом "Вільне покоління" на обьєктах оборони дозволяє постійно знаходитись в бойовій готовності а також підзаряджати накопичувачи від срнця та вітру.
https://freegen.fund/
https://freegen.group/
https://freegen.games/
https://mixsport.pro/ua
https://kyivmaps.com/
Що являтиме собою антидронний купол (тут безпечний максимум, який ви можете розповісти) - як саме він виявлятиме дрони, на які з них діятиме, як буде знешкоджувати тощо. Чи має цей купол лише засоби виявлення чи і специфічні засоби ППО? Ви казали, що звести його планують у дворічний термін - від чого залежить швидкість його ведення, чи можна пришвидшити процес? Чому “класичне ППО” не таке ефективне проти “шахедів”, що заважає їх виявляти? Чи має допомогти у цьому сенсі додаток єППО? З якою ефективністю нині збиваються “шахеди” - у відсотковому співвідношенні щодо випущених шахедів загалом. Чи можуть цивільні зі зброєю збивати такі дрони? Якщо так, які рекомендації ви можете надати для безпеки подібної ініціативи та її ефективності? Загальні рекомендації цивільному населенню, як поводитися під час атаки дронами.Класифікація пілотів дронів.
На існуючому етапі війни присвоєння классності пілотів дронів стала однією з необхідних умов для ефективного формування команд ударних рот дронів.
Того шо такого Массового використання дронів в боях, історія війн планети ще не знала, того і читка класифікація пілотів дронів народжується зараз на нашій російсько української війні.
Навіть кожний рід військ намагається ввести свою внутрішню сертифікацію пілотів.
Шоб розуміти рівень пілота і яки завданя йому можно доручати.
Фонд інноваційних оборонних технологій вільне покоління з інноваційним оборонним Деусхабом відпрацювали кваліфікаційні вимоги «Муромець» для присвоєння класності пілотам дронів від 3 до пілота снайпера .
Класифікацію пілотів дронів взяли по аналогії з класностю авіаційних військових пілотів винищувачів та бомбардувальників.
Міністр оборони особисто доручив в рамках (приватно-державного партнерства) PPP відпрацьовувати з дроншколами та фондами класифікацію в урахуванням стандартів НАТО .
І тоді міністерство оборони України прийме цю громадянську ініціативу і офіційно визнає класифікацію та класність військових пілотів дронів отриманих в дроншколах та в центрах підготовки під час війни.
Читка класність, надає командиру розуміння рівня підготовки пілотів підрозділа для ефективного використання на полі бою. В який підрозділ треба долучити бійця і яки мультіроторні дрони чи крила можно йому доручити .
А взагалі ця класність дронцентру Муромець поширюється не тільки на військових пілотів, а щей присвоюється і цівільним, виконавчим вимоги класіфікації по керуванню та бойовому використанню дронів . Класність вже отримали пілоти декількох підрозділів від батальйону Автомайдан, до Фенікса, Омеги та Птахив Мадьяра.
Того классіфікація пілотів дронів «Муромець» зараз доступна усім цівільним. Вимога часу для України така шо дроном вміти керувати треба вчитися з дитячого садочку та шкіл і дівчаткам і хлопчикам.
Того шо ворог у нас підступний і наступні покоління нам воювати з ним. І настане той час коли крила знаку класність пілота дронів буде і на пікселі воїна і на худі школяра і на кофточках студенток.
Народ перетворюється в націю.
А нація воїнів це нація переможців.
Слава Україні.
Коментарі
Дописати коментар