Світовий досвід місцевого партнерства. До 51% ЗАХИСНИКУ, ВЕТЕРАНУ, ПОРАНЕНОМУ, сім'ям загиблих захисників від офшорів та іноземних компаній, які купують землю, надра, стратегічні об'єкти..



НЕ ЗАПАНУЄМО ми браття у своїй сторонці! 

Поки захисник не буде знати що ту землю, надра, стратегічні підприємства які він захищає держава без нього не розпродасть офшорам,  іноземним резидентам, Україна не буде украінською. А йому, ветерану, розоренному війною і зубожілому залишиться ідти в наєм до них працювати.

      • Довідка.
        • У багатьох країнах світу існують вимоги щодо участі місцевих громадян в іноземних бізнесах. Це відомо як " ЗАКОН МІСЦЕВОГО ПАРТНЕРСТВА" або "правило участі місцевих громадян".
        • Долю, яку потрібно віддати місцевому громадянину, встановлює законодавство кожної конкретної країни, і ця доля може варіюватися від країни до країни. Зазвичай це від 30% до 100% долі іноземець передає у власність місцевого громадянина країни, залежно від конкретних умов, територій та галузі бізнесу.
      • Саудівська Аравія: Для багатьох галузей, таких як роздрібна торгівля, будівництво та інші, іноземні компанії повинні мати місцевого партнера, який володіє не менше ніж 51% власності.

        Докладніше в відео.


      • ОАЕ (Об'єднані Арабські Емірати): Для деяких галузей та в рамках деяких зон, таких як "вільні економічні зони", іноземні компанії потребують місцевого партнера, який володіє певною часткою власності у компанії.
        • Індія: Для певних секторів, таких як роздрібна торгівля, іноземні інвестори потребують місцевого партнера або повинні дотримуватися обмежень щодо частки власності.


      • Китай: Один з найбільш відомих прикладів, де іноземним компаніям необхідно віддати 50% власності місцевому партнеру. У Китаї іноземні компанії, які бажають здійснювати бізнес, часто повинні укладати спільні підприємства з місцевими партнерами. Зазвичай це означає, що іноземна компанія може володіти не більше ніж 50% власності у спільному підприємстві, а решта власності належить китайському партнеру або партнерам. У деяких секторах, таких як автомобільна промисловість, іноземні компанії обмежені щодо частки власності та повинні мати місцевих партнерів.
        Ізраїль. Іноземці обмежені щодо купівлі земельних ділянок у певних районах, особливо тих, що мають стратегічне значення для національної безпеки. У таких випадках, іноземні інвестори можуть залучати місцевих партнерів або компанії, які мають право на придбання землі у цих районах. Крім того, у деяких випадках іноземним інвесторам може бути обмежено право на володіння землею та нерухомістю взагалі. Зазвичай для придбання землі в Ізраїлі іноземцям потрібно отримати спеціальний дозвіл від місцевих владних органів.

        • У більшості країн Європи не існує обов'язкових вимог щодо віддавання певного відсотка бізнесу місцевим партнерам. Проте існують деякі винятки або обмеження у вигляді регуляцій або правил щодо участі іноземних компаній в певних галузях або в певних умовах, зустрічаються вимоги щодо реєстрації бізнесу або здійснення певних процедур, що вимагають співпраці з місцевими партнерами чи консультантами.. Ось кілька прикладів, де такі вимоги або обмеження:
        • Сектор оборони та безпеки: У багатьох країнах Європи існують обмеження для іноземних компаній щодо участі в компаніях галузі оборони та безпеки. У цих випадках можуть існувати правила щодо власності або контролю над компаніями, що займаються виробництвом військової техніки або інших стратегічних активів.
        • Фінансові послуги: У деяких країнах Європи існують обмеження або вимоги щодо участі місцевих партнерів у фінансових установах, таких як банки або страхові компанії. Це може бути пов'язано з місцевим законодавством або регулятивними вимогами.
        • Медіа і телекомунікації: У деяких країнах Європи існують обмеження щодо участі іноземних компаній у галузі медіа та телекомунікацій. Це може включати вимоги щодо власності місцевих партнерів або дозволів на діяльність.
      • Сфера енергетики та природних ресурсів: У деяких країнах  існують правила щодо участі місцевих партнерів у виробництві енергії або видобутку природних ресурсів.


        Австрія. За винятком місцевого партнерства стратегічних підприємств, яки визначає центральна влада, локальні правила визначають самі комуни на своїх територіях. Як правило правила місцевого партнерства в кожної комуні   різні наприклад на горнолижному курорті Ішгль місцева комуна забороняє продаж землі і нерухомого майна не тільки іноземцям, а навіть громадянам Австрії  яки не є членами комуни. 

        • У Сполучених Штатах Америки не існує загальної вимоги щодо віддавання певного відсотка бізнесу місцевим партнерам для іноземних компаній. США славляться своєю відкритістю для іноземних інвестицій та підприємництва, і багато іноземних компаній успішно працюють та розвиваються у США, не маючи місцевих партнерів. Але в Україні інша ситуація.
      • Проте варто відзначити, що деякі сектори або галузі мають свої власні правила чи обмеження. Наприклад
        • Медіа та телекомунікації: У США існують певні правила щодо іноземних інвестицій у секторі медіа та телекомунікацій. Деякі обмеження можуть бути пов'язані з володінням часткою голосів або власністю в медіа-компаніях.
        • Банківський сектор: Іноземні банки, що бажають входити на американський ринок, також регулюються певними регулятивними вимогами.
      • Сектор оборони та безпеки: Певні правила встановлені для іноземних інвестицій у галузі оборони та безпеки з міркувань національної безпеки.
        Преференції для корінного населення: Обов'язкове партнерство з корінними індіанцями при отриманні ліцензії на казино, торговлю горілкою, рубку лісу, ловлю крабів.  


        В Австралії корінним народам - аборигенам передані у власність цілі території, а держава і компанії у них арендують. 
      • У країнах Південної Америки вимоги щодо віддавання певного відсотка бізнесу місцевим партнерам можуть варіюватися в залежності від країни та конкретних умов.
        Деякі країни Південної Америки мають обмеження або вимоги щодо участі місцевих партнерів в певних галузях або в конкретних умовах. Наприклад, це характерно для галузей енергетики, телекомунікацій, медіа, фінансових послуг чи інфраструктури.
        Бразилія, має правила щодо участі місцевих партнерів у великих проектах або інвестиціях в стратегічних секторах економіки. Інші країни, такі як Аргентина чи Колумбія, також можуть мати свої власні правила чи обмеження.
        У Таїланді, іноземці не можуть володіти землею , але можуть отримувати право володіння на земельних ділянках за довгостроковим орендним договором


        У деяких країнах Африки існують вимоги щодо віддавання певного відсотка бізнесу місцевим партнерам, особливо в стратегічних галузях або галузях, які вважаються ключовими для розвитку країни.  Деякі приклади країн, де існують вимоги щодо віддавання певного відсотка бізнесу місцевим партнерам, включають:
        • Нігерія: У Нігерії існують вимоги до іноземних компаній щодо віддавання певної частки власності місцевим партнерам у деяких галузях, таких як нафтогазова промисловість.
        • ЮАР (Південно-Африканська Республіка): У деяких галузях, таких як туризм або медіа.
        • Ефіопія: У Ефіопії існують обмеження щодо віддавання частки власності місцевим партнерам у деяких галузях, особливо у сфері банківських послуг та інвестицій.
      • Кенія: В деяких секторах, таких як фінансові послуги, Кенія має правила щодо обмеження участі іноземних компаній та віддавання частки власності місцевим партнерам.


        Звісно, мають бути  преференції з пониженим процентом партнерства, для компаній країн які нас рятують і нам допомагають- США, Великої британії, Німеччини і взагалі компаніям  країнам Рамштайну. 


        Країнам які допомагають ворогу чи стоять осторонь, створити додаткові дискримінаційні умови, на заборону купівлі чи збільшений процент в партнерстві з ветеранами до 70-90%,  чи ввести додаткові військові збори та  податкове навантаження (Китай, Сирія, Іран, Угорщина, Азербайджан, Казахстан, Туреччина, Грузія, Ізраїль, ОАЕ, та Інші).

        • В Україні особлива ситуація, захисникам та іх родинам потрібні особливі преференції. 

      • Майже всі українські підприємства які допомагають фронту вже виснажені і придушені податками, і не мають фінансів на розвиток, і вже не конкурентні іноземним з розвинутих країн з благополучною економікою. Після війни вони зубожілу Україну просто скуплять за бесцінь.


Влада вже зараз продає стратегічні титанові надра Азербайджанскій компанії,  союзнику путіна,  і не дає преференції  в державних тендерах вітчизняним ветеранським компаніям, і підприємствам  які залишилися в Україні,  порівняно з іноземними конкурентами чи підприємствами де керівники втекли з України і керують з за кордону. Звісно в спокійній Європі вони більш фінансово спроможні. А для цієї влади, хто  платить більший відкат той і більш бажаний.


Ворог обіцяє захоплені землі своїм солдатам і офіцерам, і вже роздає ім паї землі окупованих територій, захоплене майно і  підприємства. А що отримує український захисник, чи все за що він б'ється, отримує поранення і гине залишиться в державному кориті на розграбунок депутатами і схематози чиновників і силовиків. Громадянське суспільство вимагає справедливості, держава має віддячити і віддати борг захисникам за їх подвиг, частину стратегічних ресурсів народного надбання, та ввести  партнерами до іноземних покупців стратегічних ресурсів країни.


Так що щоб захисники  після війни не стали рабами в іноземних ділкив, треба не пільгові подачки ,  а потужні преференції - до 51% захиснику від іноземного бізнесу при купівлі землі, надр, стратегічних  об'єктів і підприємства та інше "місцеве партнерство" і тільки тоді в окопі він буде знати за що він воює і що держава його не кине.

Мої пропозиції на  Конгрес Ветеранських і бізнес-спільнот


 1) Негайно потрібно законодавчо прийняти ПРЕФЕРЕНЦІЇ захисникам,  родинам загиблих і патріотичному бізнесу відомих в світі як "ПРАВИЛА МІСЦЕВОГО ПАРТНЕРСТВА"



До 51 % ЗАХИСНИКУ, ВЕТЕРАНУ, ПОРАНЕНОМУ, родинам загиблих героїв - доля в підприємствах іноземних  покупців   землі, надр та стратегічних підприємств. 


Доля ветеранів може встановлюватись залежно від якості стратегічного ресурсу і іноземної компанії які  будуть заходити в Україну.  Це буде потужнішою мотивацією захисникам  воювати за Україну і що держава іх не кине і не забуде .  

В багатьох країнах світу - іноземець не може  відкрити компанію, а тим паче купити землю без того щоб  50%  володів місцевий громадянин.  В Україні роби і купуй лиш би були гроші.   

Війна показала що є ГРОМАДЯНИ  які підтвердили своє гідне громадянство вчинками  і довели свою відданість Україні.  


ГРОМАДЯНИ вищої гідності


- Поранені


- Ветерани


- Родини загиблих героїв


- Волонтери


- Підприємці які не втекли і працюють на перемогу.




Вони і мають мати максимальні ПРЕФЕРЕНЦІЇ  від держави. Законодавство з 51% ветерану можно скопіювати з Еміратського, наприклад там без місцевого шейха нічого не зробиш. Того на кожному громадянині ОАЕ  вже сотні компаній нерезидентів яки гарно діляться прибутком з господарями країни - шейхами.  

А є (назовем їх МЕШКАНЦІ)  які ухиляються від мобілізації, підприємці які  втекли за кордон вони не будуть мати таких ПРЕФЕРЕНЦІЙ як ветерани , а будуть працювати на стандартних умовах. 

ПІЛЬГИ  це тимчасові подачки від влади, а треба вагомі  довгосрочні ПРЕФЕРЕНЦІЇ  - до 51% героям від іноземних компаній в Україні це найкраще що забезпечить майбутнє тим хто боронив цю землю, і захисники це заслужили.

Всі ці Ашани, Метро та інші, хто не вийшов із росії  і
  їх офшори  мають  розуміти хто в цій країні господар. 

до 51% мають віддати захисникам і  підприємці з подвійним громадянством, всі ж  розуміють що це хитрість влади щоб обдурити народ і безконтрольно продавати землю та надра іноземцям.  З такою долею ветерани і поранені будуть забезпечені і протезами і життя у них буде гідне героїв. 


  2. ПРЕФЕРЕНЦІЇ БІЗНЕСУ який не втік, та працює на перемогу, фінансує допомогу фронту, виробляє зброю.  

Ми вже програли конкуренцію компаніям з мирної  Європі і ми вже відкинуті на багато десятиріч назад .  Світ швидко розбудовується, росте і розвивається, ростуть фінансові спроможності, а в нас навпаки, рашисти руйнують міста,  в нас впали ринки, мобілізували робітників та скоротили виробництва, підвищують податки,  а в додаток рейдерство державних структур та шалений тиск силовиків.
    Багато грошей компаній-патріотів   іде на допомогу армії і волонтерам, а компанії бізнесменів яки воюють зовсім залишились без керівництва і здебільше зачиняються. 

Зараз навіть  в тендерах державних закупівель виграють найбільше компанії керівництво яких втекло і керує із за кордону.

 Того що чиновникам головне відкат, і компанії втікачі набагато згідливіше. А ті компанії які залишилися і працюють на перемогу не мають преференцій навіть перед ними.   Того стають ще бідніші.  І після перемоги коли зайдуть втікачі олігархи і іноземні компанії, українським підприємствам треба буде продаватися ім чи йти до них в найм. 

Того треба ПРЕФЕРЕНЦІЇ  цім компаніям і в державних тендерах, і в доступу до кредитів, і оподаткуванні щоб вони могли відновитися. 

Треба законом встановити ПРЕФЕРЕНЦІЇ  і для компаній ветеранів і для бізнесу який зараз працює на перемогу. 

На виборах - найкращими передвиборчими роликами стануть вже не обіцянки-ціцянки з бігмордами політиків, а відео з підрозділів зі знищенням ворожої техникі та рашистів.  Хто краще бив ворога та забезпечував перемогу той і має керувати країною і мати максимальні ПРЕФЕРЕНЦІЇ від вдячної держави.

Законодавча ініціатива 

На жаль, підтримку від депутатів ми не отримали на підготовку, створення і просування цього закону.  Того вирішили ідти через Петицію  https://petition.president.gov.ua/.  з пропозицію подати президентом Зеленским закон про "до 51% 
партнерство ветеранам і пораненим  від компаніях іноземців яки купують  землі, надра та роблять інвестицій в стратегічні галузі".   (петиція перевіряється).  Є надія що військові, ветерани, родини загиблих та свідомі громадяни підпишуть петицію і зберуть 25 000 голосів за 3 місяці щоб за участю  Президента примусити уряд і депутатів відпрацювати і прийняти законопроект  . 


Досвід іноземних держав по створенню ПРЕФЕРЕНЦІЙ для своїх громадян. ЗАКОН МІСЦЕВОГО ПАРТНЕРСТВА  (доповнюється) 



  1. Україна - це особливий випадок війни,  першої по масштабу  після другої світової.  Де росія в 30 раз більша по території, в 5 разів більше населення,  ядерна держава  напала на країну і яка б'ється 3 роки. Того і преференції для  захисників мають бути унікальними.

    Захисник, ветеран, поранений, сім'я загиблого, патріотичний бізнес мають мати преференції в 51 відсоток у своїй сторонці інакше українці ніколи не будуть господарями на своїй богом даній землі.   А зрадницька влада залюбки розпродасть народні ресурси українців іноземцям без залучення громадян України. 

    Слава Україні. Стаття по темі Чому радіємо ? Тому що продали українськи стратегічні надра азербайджанський компанії? За що воюємо?


Докладніше по посиланню

https://www.youtube.com/playlist?list=PLt6sgZdeU1z-LeA8aW32nq-VnDpcPrQFs

© Усі матеріали статті захищені авторським правом Зозуля Юрій. При використанні тез, особливо в презентаціях, дисертаціях і дипломних роботах посилання на статтю обов'язкове за для усунення конфліктів “моніторингу плагіату ”.



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Віджати X-park. Друга спроба. Трубіцин з ДБР.

Третій рік війни! НАЦСПРОТИВ. Чому не впроваджена підготовка громадян до опору? Зозуля Юрій.

ВИШКІЛ КОМАНДИРІВ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО!